چهارشنبه، ۰۱ دی ۹۵ - ۰۵:۴۷
موتورسیکلت‌ بدون سرنشین

ساخت موتورسیکلت‌ بدون سرنشین توسط طراح و مهندس کانادایی درحالی انجام شده که این موتور سیکلت های جدید قرار است به زودی وارد…

ساخت موتورسیکلت‌ بدون سرنشین توسط طراح و مهندس کانادایی درحالی انجام شده که این موتور سیکلت های جدید قرار است به زودی وارد ناوگان پلیس کانادا شوند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

هنوز فرآیند ساخت و بهره وری از خودرو های خودران و بدون سرنشین به پایان نرسیده که حالا موتورسیکلت‌ های بدون سرنشین وارد بازار شده اند . شرکت بمباردیه که در زمینه استفاده از فناوری های هوشمند در وسایل نقلیه فعالیت می کند به تازگی موفق به تولید یک موتورسیکلت‌ بدون سرنشین شده که می توان از آن به عنوان پلیس های هوشمند استفاده کرد .

چارلز بمباردیر که مدیر این شرکت بوده و در حقیقت این موتورسیکلت‌ را طراحی کرده است گفت :

ما در آینده های نه چندان دور می توانیم با استفاده از این موتورسیکلت‌ بدون سرنشین به پلیس در دستگیری مجرمان و متخلفان کمک کنیم . همچنین تصور کنید درست هنگامی که سرعت یک خودرو از حد مجاز بگذرد یک موتور پلیس بدون سرنشین از کنار آن عبور کرده و برگ جریمه را به او برساند .

این موتور سیکلت می تواند بصورت ۲۴ ساعته در خیابان ها حرکت کرده و به بررسی خیابان ها بپردازد . همچنین بنده آن از جنس فیبر کربن ساخته شده که بسیار سبک و مقاوم در مقابل ضربه است . از طرفی نیز  دارای چند دوربین است که می توانند تصاویر را بصورت ۳۶۰ درجه ثبت کنند .

پلیس می تواند موتور سیکلت  ساخته شده توسط این شرکت را از راه دور نیز کنترل کرده و با استفاده از دوربین های آن تصاویر مورد نظر را از خیابان ها دریافت کند . چارلز بمباردیر معتقد است که این فناوری دارای متقاضیان زیادی در سراسر جهان خواهد بود و بازار بزرگی را به خود اختصاص می دهد .

باهم در میهن پست تصاویری مفهومی از موتورسیکلت‌ بدون سرنشین ساخته شده توسط شرکت بمباردیه را تماشا می کنیم .

 

[highlight]منبع : revistamoto[/highlight]

2 دیدگاه برای “ساخت موتورسیکلت‌ بدون سرنشین توسط طراح و مهندس کانادایی”

  1. وحید گفت:

    خوب این به چه دردی میخوره ، حالا ماشین خودروان میشه بار و آدم رو جابجا کنه این چه !؟

  2. مهیار گفت:

    فوق العادس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.