جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۶:۴۳

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ایلام؛ حسین نیک روش  با اعبلام این خبر گفت: شرایط و امکانات لازم برای کلنگ زنی ساخت این…

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ایلام؛ حسین نیک روش  با اعبلام این خبر گفت: شرایط و امکانات لازم برای کلنگ زنی ساخت این هتل پنج ستاره همزمان با دهم تیرماه سالروز آزادسازی مهران مهیا شده است.

وی افزود: با توجه به تردد روزانه بیش از شش هزار زائر عتبات عالیات و همچنین سفر کاروان های راهیان نور احداث این هتل دارای توجیه اقتصادی است.

رییس حج و زیارت استان ایلام از مسوولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان بویژه منابع طبیعی و جهاد کشاورزی خواست با توجه به رغبت سرمایه گذار برای اجرای این طرح هم افزایی و همکاری لازم را برای واگذاری زمین در شهرستان مهران انجام دهند.

نیک روش ادامه داد: مرز بین المللی مهران به دلیل کوتاهی مسافت به اماکن زیارتی عراق، امنیت بالا و فراهم شدن امکانات از مبادی ورودی و خروجی مهم کشور بشمار می رود.

علاوه بر ساخت این هتل پنج ستاره، ساخت یک هتل چهار ستاره با ظرفیت ارتقا به هتل پنج ستاره نیز برای پذیرایی از زوار عتبات عالیات و تجار و بازرگانان در مرز بین المللی مهران پیش بینی شده است./س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.