جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۷

مدیر جهاد کشاورزی آمل از انجام 114 مورد عملیات دهگردشی در سال گذشته جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان خبر…

مدیر جهاد کشاورزی آمل از انجام 114 مورد عملیات دهگردشی در سال گذشته جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان خبر داد.

سید مرتضی امینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، اظهار کرد: به منظور جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز و ساخت و سازهای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی و باغی، در سال گذشته 114 مورد عملیات دهگردشی توسط اکیپ‌های اعزامی جهاد کشاورزی آمل در سطح شهرستان صورت گرفته که 53 مورد آن در سطح 148 هزار و 753 مترمربع علیه متخلفین و عاملین تغییر کاربری غیر مجاز در محاکم قضایی طرح دعوی شده است.

وی با بیان اینکه آرای صادره از سوی محاکم قضایی در موضوع تغییر کاربری این مدیریت 59 مورد در سطح 62 هزار و 147 مترمربع و علیه مدیریت 31 مورد در سطح 41 هزار و 209 مترمربع بوده است، ادامه داد: اجرای عملیات اعاده به وضع سابق عرصه تغییر کاربری یافته 8 مورد در سطح 16 هزار و 500 مترمربع بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی آمل ادامه داد: اجرای عملیات قلع و قمع اعیانی غیرمجاز 24 مورد و دیوارکشی 103 مورد در سطح بالغ بر 78 هزار و 200 متر بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.