دوشنبه، ۲۷ آذر ۹۶ - ۰۲:۳۱

ساخت پارکینگ غیر مجاز و خلاقانه توسط یک مرد بلژیکی این روزها در حالی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که شهرداری…

ساخت پارکینگ غیر مجاز و خلاقانه توسط یک مرد بلژیکی این روزها در حالی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که شهرداری و شورای شهر اجازه ساخت پارکینگ ماشین را به این مرد خلاق نداده و بارها شهرداری از اقدام ساخت پارکینگ توسط این مرد جلوگیری کرده است تا این که این شهروند بلژیکی با روشی جالب و خاص توانست از پس این مشکل برآید و بدون درد سر و هزینه ای کمتر پارکینگ خود را بسازد. با میهن پست همراه شوید.

ساخت پارکینگ غیر مجاز و خلاقانه اگر چه در نقاط مختلفی از دنیا به وفور یافت می شود اما روشی که اریک برای ساخت پارکینگ ماشینش به کار برده است نه تنها شکل و نمای خانه خود را که روزی فروشگاه مواد غلایی بوده است، تغییر نداده بلکه زیبایی خاصی نیز به آن بخشیده است.

اگر چه اریک بعد از ساخت خلاقانه گاراژ خود هنوز هم رویای داشتن دربی اتوماتیک برای این گاراژ دارد اما وی با اتصال چند لولا محکم به یک سمت از پنجره فروشگاه سابق خود و استوار کردن سمت دیگر آن بر روی یک ریل توانست با خلاقیت خود و بدون این که تغییر خاص و بخصوص چشمگیری در نمای بیرونی ساختمانش انجام دهد، پارکینگ ماشینش را در حالی به روشی خلاقانه ساخته است که دیگر شهرداری توان جلوگیری از پارک ماشین اریک را در این گاراژ اختصاصی و نامحسوس را ندارد.

با هم در میهن پست تصاویری از ساخت این گاراژ خلاقانه را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.