چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۴

اسماعیل قربانزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طولانی شدن ساخت پروژه تقاطع غیر همسطح فومن در منطقه سند موجب نارضایتی مردم و…

اسماعیل قربانزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طولانی شدن ساخت پروژه تقاطع غیر همسطح فومن در منطقه سند موجب نارضایتی مردم و ایجاد تصویری نازیبا در ورودی  شهرستان گردشگرپذیر  فومن شده است.

وی اظهارداشت: هفت سال از آغاز ساخت پروژه تقاطع غیر همسطح فومن در این شهرستان می گذرد.

فرماندار فومن مشکلات پروژه تقاطع همسطح فومن تملک زمین و  اعتبار دانست و گفت:  وزارت راه و شهرسازی باید به این پروژه نگاه ویژه داشته باشد چون در مسیر شریانی راه اصلی قرار دارد.

وی در ادامه بر ضرورت ایجاد زیر ساخت های گردشگری در فومن اشاره کرد و افزود:  راه مناسب و با کیفیت از پارامترهای مهم زیر ساختی برای توسعه است.

قربانزاده فرصت های سرمابه گذاری گردشگری فومن را بی بدیل دانست و اظهارداشت:  مسئولان این شهرستان برای توسعه سرمایه گذاری از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نخواهند کرد.

وی اذعان داشت: شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان از ظرفیت های منحصر بفرد گردشگری فومن، استان گیلان، کشور و حتی دنیا به شمار می رود، هرساله مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور و جهان به این شهرستان سفر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.