سه شنبه، ۰۸ تیر ۹۵ - ۰۹:۲۳
ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس

ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس در حالی جدی به نظر می رسد که یک شرکت صاحب نام اروپایی که…

ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس در حالی جدی به نظر می رسد که یک شرکت صاحب نام اروپایی که در حوزه ساخت خودروهای گران قیمت فعالیت دارد، به دنبال ساخت کشتی کنترلی باری است. شرکت رولز رویس انگلیس اعلام کرد، پروژه ساخت سیستم حمل و نقل روباتیک را فقط در ساخت خودروهای لوکس محدود نمی کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس برنامه ای مدون و بلند مدت است که به گفته مسئولین این شرکت انگلیسی، قرار است کشتی های باری خودران و با فناوری کنترل از راه دور، توسط رولز رویس ساخته و به آب انداخته شود.

در حال حاضر در راستای پروژه ساخت ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس، مهندسین انگلیسی بر روی عرشه های مجازی متمرکز شده اند که هدایت آنها توسط خدمه مستقر بر روی خشکی صورت می گیرد.

ساخت کشتی کنترل از راه دور توسط رولز رویس

در واقع رولز رویس در پروژه ساخت ساخت کشتی کنترل از راه دور محصولی را طراحی و تولید می کند که نیازی به وجود نیروی انسانی بر روی آنها نیست و یک نفر می تواند چندین کشتی باری را هدایت کند.

استفاده از کشتی های باری نسل جدید می تواند به دلیل حمل بار بیشتر به دنبال کم شدن فضای مربوط به خدمه کشتی نکته مثبتی در ناوگان دریایی محسوب شود.

از دیگر مزایای کشتی های خوردان باری، ایمنی بیشتر و کارآمدی بالای آنها به دلیل از میان رفتن خطاهای انسانی است و قرار است تا سال ۲۰۲۰ میلادی اولین کشتی خودران مجهز به فناوری کنترل از راه دور شرکت رولز رویس به آب انداخته شود.

[highlight]منبع: robotglobe[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *