جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۱

سرهنگ ˈشیخ مراد مرادیˈ فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، در تشریح این خبر افزود: به دنبال سرقت…

سرهنگ ˈشیخ مراد مرادیˈ فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، در تشریح این خبر افزود: به دنبال سرقت یک دستگاه پژو پارس و 700 قطعه لوازم خودرو به ارزش 600 میلیون ریال از نمایندگی شرکت ایران خودرو در فیروزکوه، اقدامات گسترده ای از سوی پلیس آگاهی شهرستان به منظور شناسایی و دستگیری سارقان انجام شد.

وی گفت: در اقدامات اطلاعاتی و بررسی های میدانی و کنترل دوربین های مدار بسته، مشخص شد سه سارق نقابدار به سرقت این اموال اقدام کرده اند.

سرهنگ مرادی با اشاره به بررسی سوابق کارمندان فعلی و پیشین این شرکت، تصریح کرد: ماموران در تحقیقات انجام شده به فردی که مدتی در این شرکت به صورت کارگر مشغول به کار بوده مشکوک شده و با هماهنگی مراجع قضایی وی را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: نامبرده در بازجویی ها منکر ارتکاب هر گونه سرقت شد، اما با مشاهده سرنخ های بر جای مانده در محل سرقت سرانجام به بزه انتسابی اعتراف کرد و با تشریح اهداف و شیوه سرقت، همدستان خود را نیز لو داد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: پس از شناسایی سایر سارقان، مخفیگاه آنان به محاصره کامل پلیس در آمد و دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف کامل اموال سرقتی و همچنین خودروی پژو پارس که در یک سانحه رانندگی به شدت آسیب دیده بود، خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده پس از تکمیل پرونده راهی زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه همچنین به دستگیری آدم ربای فراری از شهر قم در حوزه استحفاظی این شهرستان اشاره کرد و افزود: در اجرای یک فقره حکم جلب ارسالی از دادسرای شهر قم مبنی بر دستگیری آدم ربای فراری که در حوزه استحفاظی این شهرستان مخفی شده بود، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند و با همکاری مراجع قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه، وی را در مخفیگاهش دستگیر کرده و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: فرد دستگیر شده که یک تبعه خارجی است در ابتدا منکر ارتکاب آدم ربایی و هر گونه جرم شد، اما با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و شناسایی توسط شاکیه لب به اعتراف گشود و به بزه انتصابی اقرار کرد.

تهرام/8142/ 699

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.