یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰۷:۵۹

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت طلاجات دختر خردسال می‌کرد در شهرستان خرم آباد خبر داد….

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت طلاجات دختر خردسال می‌کرد در شهرستان خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، سرهنگ قدرت‌الله دالوند در جمع خبرنگاران افزود: در پی شکایت چند تن از شهروندان خرم‎آبادی مبنی براینکه فردی در ساعات خلوت روز با اغفال دختران خردسال در معابر عمومی مبادرت به سرقت طلاجات آنان می‎کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی بیان‌کرد: با تحقیقات لازم از مالباختگان و کودکان آنان و با استفاده از منابع خبری در نهایت سارق شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر شد.

دالوند ادامه‌داد: متهم در ابتدا منکر سرقت شده اما با مواجه حضوری کودکان لب به اعتراف گشود و بیان کرد در ساعات خلوت روز با دادن تنقلات و اغفال دختران خردسال مبادرت به سرقت طلاجات آنان می‎کرده و از محل متواری می‎شود.

وی با اشاره به شناسایی مالبختگان خاطرنشان کرد: سارق دستگیرشده تاکنون به ده‎ها فقره سرقت طلاجات از دختران خردسال اعتراف کرده و با قرار صادره راهی زندان شد.

دالوند از مردم خواست برای جلوگیری از این‎گونه سرقت و خطرات احتمالی از آراستن فرزندان خود به طلاجات در مواقع غیرضروری خودداری و به آنان بیاموزند در محل‎های خلوت و دور افتاده بازی نکنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.