یکشنبه، ۳۰ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۰

مدیرکل حوزه‌های علمیه آذربایجان غربی گفت: راهبرد مکتب اسلام در حفظ بنیان خانواده تأکید بر داشتن عفت درونی و حیای اجتماعی است. حجت‌الاسلام…

مدیرکل حوزه‌های علمیه آذربایجان غربی گفت: راهبرد مکتب اسلام در حفظ بنیان خانواده تأکید بر داشتن عفت درونی و حیای اجتماعی است.

حجت‌الاسلام محمدجواد قهرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، اظهارکرد: راهبرد و دستور اسلام برای حفظ بنیان خانواده از گزند و آسیب‌های اجتماعی تأکید بر داشتن عفت درونی و حیای اجتماعی از سوی زنان و مردان است.

وی بی‌حجابی را اولین گام برای ورود به ورطه نابودی خانواده عنوان کرد و افزود: دشمنان اسلام با مطالعه ضعف‌های کشورهای اسلامی سعی در ترویج فساد و فحشا‌ و روابط نامشروع ‌بین قشر جوان برای پیشبرد اهداف شوم خود را دارند.

حجت‌الاسلام قهرمانی با اشاره به اهداف پلید شبکه‌های اجتماعی و ضد‌ایرانی اظهارکرد: هدف اصلی این شبکه‌ها که تحت سلطه دشمنان اسلام فعالیت می‌کنند، ترویج بی‌حجابی و برهنگی ‌بین جوانان است چرا‌که با این کار تمامی افکار جوانان درگیر خود شده و نمی‌توانند به درستی در مورد مسائل مختلف تصمیم‌گیری کنند.

وی گفت: متأسفانه در چندین سال گذشته کاری برای حل کردن اساسی این مشکل انجام نداده و حتی سازمان خاصی برای ازدواج‌های موقت و دائم و ایجاد یک فضای مناسب در جهت حل مشکلات جنسی جوانان را دستور کار نداریم.

قهرمانی عنوان کرد: دشمنان اسلام و مسلمین پس از بررسی‌های موشکافانه و دقیق بر روی جوامع مختلف اسلامی نقاط ضعف را شناسایی کرده و سعی در ضربه زدن به فرهنگ و بدبین کردن روحانیان، مسجد و در کل دین اسلام هستند که وظیفه تمامی مسلمانان است که برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی و هر‌گونه ایجاد تعارض در دین اسلام قدمی اساسی بردارند.

مدیر‌کل حوزه‌های علمیه آذربایجان‌غربی اظهارکرد: امیدواریم تمامی جوانان در زیر سایه ولایت‌فقیه و منویات رهبر معظم انقلاب بتوانند گام بزرگی در نقش بر آب کردن نقشه‌های شوم دشمنان اسلام و ایجاد یک فضای مناسب و معنوی برای فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف دینی را شاهد باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *