یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۴

ˈ محمدرضا رضایی ˈ شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تفاهمنامه همکاری مشترک برای احداث ترمینال مسافری در فرودگاه…

ˈ محمدرضا رضایی ˈ شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تفاهمنامه همکاری مشترک برای احداث ترمینال مسافری در فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان با سازمان منطقه آزاد اروند بزودی منعقد می شود.

وی اظهار کرد: این تفاهمنامه به منظور احداث یا بهسازی ترمینال و دیگر پروژه ها برای طرح توسعه فرودگاه آبادان می باشد.

مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان افزود: اکنون منتظر ارایه طرح از سوی مشاور مورد نظر سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص توسعه فرودگاه هستیم و مقدمات کار برای فعالیت های دو جانبه فرودگاه و منطقه آزاد اروند فراهم شده است.

وی گفت: پس از انعقاد تفاهمنامه، سرمایه گذاران با حضور در فرودگاه ضمن اجرای پروژه ها از حمایت های ویژه منطقه آزاد نیز بهره مند می شوند.

مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان با اشاره به تجهیز این فرودگاه به سیستم ILS اضافه کرد: مقدمات نصب این سامانه در فرودگاه بین المللی آبادان انجام شده است.

وی گفت: طرح های فرودگاهی اجرا شده در سال های اخیر با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند شامل نصب دستگاه DVOR، ایجاد و احیای فضای سبز و بهسازی پارکینگ خودرو می باشند.ک/3

7279/7103

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *