جمعه، ۰۱ اردیبهشت ۹۶ - ۱۰:۵۵
ساعت هوشمند گیِر اس۳ طلایی سامسونگ

قبل از توضیح در مورد ساعت هوشمند گیر اس۳ طلایی سامسونگ بد نیست بدانید که اگر چه دستگاه‌های الکترونیکی لوکس ساخته شده از…

قبل از توضیح در مورد ساعت هوشمند گیر اس۳ طلایی سامسونگ بد نیست بدانید که اگر چه دستگاه‌های الکترونیکی لوکس ساخته شده از طلا و الماس مشتری چندانی ندارند و مورد توجه همگان قرار نمی‌گیرند، ولی برخی شرکت‌ها همچنان تاکید دارند چنین محصولات منحصر به‌فردی را روانه بازار کنند. به هر حال با وجود اینکه یک دستگاه گوشی هوشمند با بدنه طلا ممکن است چندان به چشم نیاید، ولی یک ساعت مچی هوشمند با قاب طلا می‌تواند شما را از دیگر کاربران متمایز کند.

اگر شما نیز تمایل دارید که ساعت هوشمند گیِر اس۳ طلایی سامسونگ را داشته باشید ، هم‌اکنون مدل ویژه از ساعت هوشمند گیر اس۳ طلایی سامسونگ  با بدنه‌ ای از طلای ۲۴ عیار وارد بازار شده است.

ساعت هوشمند گیر اس۳ طلایی سامسونگ در فروشگاه های آنلاین ۵۹۹ دلار قیمت گذاری شد ککه در واقع می‌توان گفت قیمتش نسبت به مدل اصلی آن دو برابر شده است چرا که شرکت دی بیلاس که این ساعت‌ها را تولید کرد ، از دو لایه طلا با ضخامت قابل ملاحظه روی بدنه آن استفاده کرده است.

شرکت «دی بیلاس» توضیح داد ساعت هوشمند گیِر اس۳ طلایی سامسونگ با بدنه‌ ای از جنس طلا همچنان برای رفتن به استخر مناسب است و اصلاحاتی که روی بدنه آن اعمال شده قابلیت‌های ضدآب دستگاه را با مشکل مواجه نکرده است. توجه داشته باشید این ساعت مچی هوشمند با بند اصلی عرضه می‌شود و البته سگک بند از طلا ساخته شده است.

با هم در میهن پست تصاویری از ساعت هوشمند گیِر اس۳ طلایی سامسونگ را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   trustedreviews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *