یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، محمد عبدالهی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی در سطح استان اتفاق افتاده که انشاء…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد عبدالهی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی در سطح استان اتفاق افتاده که انشاء الله با تلاشهای صورت گرفته این کار تداوم خواهد داشت.

وی افزود: طرح بهسازی و مقاوم سازی واحد های مسکونی از سال 74 با هدف بهبود کیفیت و افزایش ایمنی مسکن روستایی شروع شد.

عبدالهی ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون سی دو هزار و 814 واحد مسکونی در سطح استان بوشهر بهسازی و مقاوم سازی شده و صاحبان این واحدها موفق به گرفتن پایان کار شدند.

وی اضافه کرد: تمام روستاهای استان و شهرهای زیر 25 هزار نفر تحت پوشش این طرح قرار می گیرند و در هر نقطه ای از استان کسی متقاضی این تسهیلات باشد در اختیار آنها قرار می گیرد.

عبدالهی با بیان اینکه این تسهیلات از 125 میلیون ریال به 150 میلیون ریال افزایش پیدا کرده تصریح کرد: سال گذشته پس از زلزله دشتی هزارو600 واحد مسکونی وزلزله دشتستان هزارو800 واحد مسکونی مقاوم سازی شده اند .

وی گفت: استان بوشهر در طرح بهسازی و مقاوم سازی با استقبال خوب روستائیان جزو 5استان برتر کشور قرار دارد و 25 هزار واحد مسکونی دیگر نیز باقی مانده که از طریق این طرح مقاوم سازی وبهسازی خواهد شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *