یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، سید ارسلان حسینی ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح سالن اختصاصی شمشیربازی استان زنجان با اشاره به توسعه ورزش دربین…

به گزارش خبرنگار مهر، سید ارسلان حسینی ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح سالن اختصاصی شمشیربازی استان زنجان با اشاره به توسعه ورزش دربین جوانان تصریح کرد: قصد داریم با فضای بیشتر ورزش،جوانان را به سمت نشاط هدایت کنیم.

وی به  گسترش شمشیربازی در استان اشاره کرد  و ادامه داد: با آغاز کار سالن شمشیربازی،تمرینات باید به موقع و درست صورت گرفته و خلا مربی به زودی در این زمینه حل شود.

حسینی گفت: قرار بود این سالن به پایگاه قهرمانی اختصاص یابد اما با توجه به روند رو به رشد این رشته این مکان به سالن اختصاصی شمشی بازی استان تعلق یافت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه ورزش بیش از این نیازمند حمایت است ابراز کرد: فضای ورزش بسیار گسترده است و تا به امروز آنگونه که باید،از ورزش حمایت خاصی صورت نگرفته است.

حسینی بااشاره به سرانه فضای ورزشی استان گفت: نیازی به افزایش سرانه ورزشی در استان نداریم چرا که سرانه فضای ورزشی دراستان بیشتر ازیک مترمربع است که این میزان بیشتر از برنامه پنجم توسعه بوده که درنتیجه زحمات مسئولان قبلی محقق شده ودرحال حاضر نیزبه استقبال برنامه ششم توسعه می‌رویم.

وی با اشاره به سرانه فضای ورزشی استان گفت: نیازی به افزایش سرانه ورزشی دراستان نداریم چراکه سرانه فضای ورزشی دراستان بیشتر ازیک مترمربع است که این میزان بیشترازبرنامه پنجم توسعه بوده که درنتیجه زحمات مسئولان قبلی محقق شده ودرحال حاضرنیزبه استقبال برنامه ششم توسعه  می‌رویم.

در این مراسم ازمحمداسماعیلی که موفق به کسب دومدال برنز در رشته تیم درمسابقات شمشیربازی امیدهای آسیایی شده بود تقدیر شد.

محمد اسماعیلی درمسابقات امیدهای آسیا که درفیلیپین و دررده سنی زیر 23 سال برگزار شد باغلبه برحریفانی ازکره جنوبی،ژاپن،قزاقزستان،اندونزی به مرحله حذفی صعود کرده ومدال برنز رشته اپه را از آن خود کند.

 

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.