دوشنبه، ۰۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه، در کل استان سالن…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه، در کل استان سالن مناسب استاندارد ویژه تئاتر نداریم، آن را از چالشهای هنر تئاتر بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه جشن اردیبهشت تئاتر در مناطق مختلف استان برگزار می شود، اظهار داشت: ارشاد در حد بضاعت و توان برای توسعه این هنر نمایشی حمایت لازم بعمل می آورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: درتلاش هستیم تا با برنامه ریزی، گوشه ای مسائل فراروی هنر تئاتر و نمایش را حل کنیم.

وی با بیان اینکه 11 سینما در استان وجود دارد، یادآور شد: بجز دو سینما بقیه فعال هستند و سایر شهرستانها از داشتن سالن سینما محروم هستیم.

حجت الاسلام ابراهیمی نداشتن مجتمع فرهنگی را در برخی شهرستانها از دیگر دغدغه ها بیان کرد و گفت: در شهرهای چالوس، رامسر یک مجتمع فرهنگی نداریم و اداره ارشاد در ساختمانهای اسیتجاری فعالیت می کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فعالیت 109 نشریه،هفته نامه و رسانه مختلف در استان خبر داد و گفت: مازندران در این حوزه ظرفیتهای فراوانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.