پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعباس امینی زادهˈ روز چهارشنبه در نشست ستاد هماهنگی و ساماندهی ساحل بندرعباس اظهار داشت: این نظرسنجی با این…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعباس امینی زادهˈ روز چهارشنبه در نشست ستاد هماهنگی و ساماندهی ساحل بندرعباس اظهار داشت: این نظرسنجی با این رویکرد انجام شود که خدمات و نوع ساماندهی ساحل براساس نظرات شهروندان و مورد رضایت آنها باشد.

وی با بیان اینکه ساحل شهر بندرعباس دارای نابسامانی های بسیاری می باشد و در شان شهروندان این شهر نیست، افزود: باید به سمت پیگیری نیازها و مطالبات مردم در این راستا گام برداریم تا شاهد رضایتمندی بیشتر شهروندان باشیم.

امینی زاده تاکید کرد: طرح جامع مبلمان ساحلی باید در دستور کار مدیریت ساماندهی ساحل شهر بندرعباس قرار گیرد و عملیات اجرایی آن از شهریور ماه امسال آغاز شود.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس نیز در این جلسه گفت: به منظور استفاده بهینه شهروندان از ساحل، ساماندهی آن یک ضرورت محسوب می شود.

ˈحسین رنجبرˈ با بیان اینکه چالش هایی که امروز در ساحل بندرعباس با آن مواجه هستیم به دلیل نبود یک مدیریت یکپارچه در ساحل بوده ، اظهار داشت: امیدواریم با شناخت مشکلات اساسی در سواحل و انجام برنامه ریزی، زیباسازی و مبلمان ساحلی بخش عظیمی از مشکلات موجود را برطرف کنیم.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.