پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۷

مهرشاد الله‌وردی مدیر اداره ساماندهی شهرداری منطقه 12 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: لزوم ساماندهی و بهسازی عودلاجان واقع در…

مهرشاد الله‌وردی مدیر اداره ساماندهی شهرداری منطقه 12 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: لزوم ساماندهی و بهسازی عودلاجان واقع در منطقه 12 در دستور کار اداره ساماندهی شهرداری این منطقه قرار دارد.
 
وی ادامه داد: این طرح به منظور حفظ بافت تاریخی و هویت قدیمی منطقه 12 براساس تدابیر دکتر قالیباف شهردار تهران در حال حاضر در دست اجراست.
 
الله وردی اظهار داشت: در این طرح کمیته‌های فنی مبارزه با جانوران مضر شهری، کمیته کاهش آلاینده‌های زیست محیطی کمیته ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده زیست محیطی و کمیته بهسازی محله عودلاجان تشکیل خواهد شد.
 
وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: بهسازی و ساماندهی محله عود لاجان منطقه 12، اجرای طرح مبارزه با جانوران مضر شهری و بهبود شرایط محیط زیست، ساماندهی مشاغل آلاینده و مزاحم زیست محیطی از اقدامات اجرایی این طرح است.
 
الله‌وردی خاطرنشان کرد: انتقال صنوف آلاینده و مزاحم محله عود لاجان و بازار بزرگ تهران با همکاری و مشارکت ساماندهی شهر تهران، اتحادیه صنوف و شهرداری منطقه 12، در صورت تعیین مکان مناسب به منظور انتقال مشاغل آلاینده و مزاحم از مهمترین و شاخص‌ترین اقدامات و اهداف شهرداری منطقه 12 است.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.