سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۵:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر،حجت الاسلام علی خاتمی ظهر سه شنبه درحاشیه افتتاح سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی دولت (سامد) در گفتگو با خبرنگاران،افزود: دولت…

به گزارش خبرنگار مهر،حجت الاسلام علی خاتمی ظهر سه شنبه درحاشیه افتتاح سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی دولت (سامد) در گفتگو با خبرنگاران،افزود: دولت تدبیر و امید با این اقدام دل مردم را نسبت به دولت گرم می کند.

وی اظهار داشت: مردم مشکلات فراوانی دارند و در این میان سامانه الکترونیکی 111 پل ارتباطی برای بازگویی مشکلات مردم است و این سامانه باعث نزدیکی بین دولت و مردم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی اقدامی ارزشمند در مسیر کاهش مشکلات متقاضیان است.

حجت الاسلام خاتمی ، گفت: راه اندازی این سامانه اقدامی مهم در کاهش هزینه ها و دسترسی راحت مردم برای بیان مطالبات، نیازها و خواسته ها می باشد.

وی تاکید کرد: سفر استانی رئیس جمهور به استان زنجان مایه خیر و برکت است و باید از این فرصت به دست آمده مسئولین به خوبی استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: این استان معضلات فراوانی در حوزه های مختلف دارد و حضور رئیس جمهوری و هیات همراه می تواند روند توسعه این استان را بیش از گذشته توسعه بدهد و زمینه اشتغال پایدار را فراهم کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.