دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، ثريا سيدزاده در كارگاه آموزشي سامانه نظام پيشنهادات که با حضور نمایندگان فرمانداری های استان صبح امروز در محل…

به گزارش خبرنگار مهر، ثريا سيدزاده در كارگاه آموزشي سامانه نظام پيشنهادات که با حضور نمایندگان فرمانداری های استان صبح امروز در محل استانداری برگزار شد اظهارداشت: براساس ماده 20 قانون مديريت خدمات كشوري نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها در دستگاه هاي اجرايي استان بايد به مرحله اجرا در اید.

وی سامانه نظام پيشنهادات را راهي براي استفاده از ابتكارات،خلاقيت ها و توان علمي، فني و تخصصي كاركنان در جهت بهبود فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي عنوان كرد.

وی نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها را گامي در جهت اجراي دولت الكترونيك و امكان مشاركت و همكاري تمامي كاركنان در روند تصميم سازي، تصميم گيري و حل مسائل و مشكلات و زمينه سازي براي پذيرش ايده ها و پيشنهادات عنوان كرد.

سید زاده بیان داشت: امید است تا دستگاه ای اجرایی استان تا طي دو ماه آينده نظام پيشنهادات در استانداري و فرمانداري هاي تابعه را ایجاد و راه اندازی کنند.

گفتني است در اين كارگاه آموزشي نمايندگان فرمانداري هاي تابعه مراحل تراكنشي ثبت پيشنهادات درپرتال استانداري را فراگرفتند و موظف به ثبت پيشنهادات قابل اجرا در راستاي تحول و بهبود عملكرد فرمانداري و دستگاه هاي اجرايي در حوزه شهرستان ها شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.