پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد که روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، مهندس محمدمهدی خبیری، آمار مشترکان…

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد که روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، مهندس محمدمهدی خبیری، آمار مشترکان برق استان یزد را بیش از 556 هزار مشترک اعلام کرد و افزود: با راه اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی، مشترکان برق قادر خواهند بود در شبانه روز، هزینه برق مصرفی خود را با استفاده از تلفن ثابت و همراه از طریق سامانه الکترونیکی 1521پرداخت کنند.

وی در خصوص مزایای اقتصادی پرداخت غیرحضوری قبوض برق اظهار داشت: با استفاده از پرداخت های غیرحضوری سامانه 1521می توان سالانه میلیون ها ریال صرفه جویی و از هزینه های اضافی جلوگیری کرد.

خبیری کاهش ترددهای درون شهری، کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف سوخت را از مزیت های عمومی پرداخت غیرحضوری برشمرد و گفت: سهولت در پرداخت، ضریب اطمینان بالا، بی نیازی مشترکین به بانک، اینترنت یا دستگاه پایانه فروش، امکان دریافت آخرین بدهی مشترک از دیگر مزایای این سامانه بشمار می رود.

این مسوول خاطرنشان کرد: هدف از راه اندازی این سامانه ایجاد تسهیلات بیشتر، تسریع و توسعه در خدمات الکترونیکی به مشترکان و گامی برای تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع است.

معاون فروش وخدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد: در این سامانه با اولین تماس ، شماره تلفن مشترک ذخیره و با وارد کردن شناسه قبض و شماره کارت اعتباری، امکان پرداخت تلفنی فراهم شده و در تماس های بعدی نیازی به وارد کردن شناسه قبض نخواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با استفاده مشترکین از این سامانه و پرداخت به موقع قبوض برق، بستر لازم برای ارتقای خدمات و تامین برق پایدار و مطمئن به ذینفعان بیش از گذشته فراهم شود. ک/1

1968/616

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *