سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۱۰:۱۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از صدور مجوز فعالیت سه پایگاه خبری در البرز خبر داد. سیدموسی حسینی‌کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار…

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از صدور مجوز فعالیت سه پایگاه خبری در البرز خبر داد.

سیدموسی حسینی‌کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه البرز، اظهار کرد: هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روند صدور مجوز برای نشریات و پایگاه‌های خبری محلی را تسهیل کرده است.

وی افزود: بر این اساس به تازگی مجوز رسمی فعالیت سه پایگاه خبری از جمله« شهروند البرز» به سرپرستی رضا عباس‌زاده در استان صادر شده است.

حسینی‌کاشانی خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل هیات نظارت بر مطبوعات، از فعالیت سایت‌ها و پایگاه‌های خبری بدون مجوز جلوگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: مدیران پایگاه‌ها و سایت‌های خبری محلی در استان البرز باید در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده جهت اخذ مجوز قانونی اقدام کنند.

حسینی‌کاشانی ابراز کرد: بدیهی است سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی بدون مجوز فیلتر خواهند شد.

این مسئول گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در روند فیلترینگ سایت‌ها دخالتی ندارد و این اقدام مستقیماً از سوی وزارت ارشاد صورت می‌گیرد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز در پایان گفت: بررسی وضعیت مجوز پایگاه‌ها و سایت‌های خبری محلی در استان‌های مختلف به صورت متمرکز انجام می‌شود تا به زودی شاهد ساماندهی فضای مجازی رسانه‌ای در کشور باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *