چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۸

با حضور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، سایت « کرمان مجازی» برای ارتباط کرمانیان سراسر دنیا افتتاح شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

با حضور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، سایت « کرمان مجازی» برای ارتباط کرمانیان سراسر دنیا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه کویر، ” علیرضا رزم حسینی” – استاندار کرمان- در حاشیه افتتاح این سایت در جمع خبرنگاران گفت: به منظور جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی به استان و وصل کردن کرمانیان خارج از استان و کشور به کرمان بهترین و کم هزینه‌ترین راه در این زمینه راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای بود.

وی ادامه داد: کلیه علاقه‌مندان به توسعه استان، خیران و سرمایه‌گذاران می‌توانند در توسعه استان مشارکت و سرمایه‌گذاری کنند و از طریق این سایت می‌توانند با ما ارتباط برقرار کنند.

استاندار کرمان تصریح کرد: این سایت برای برقراری ارتباط بین استاندار و مسئولان در مرکز استان با سایر شهرها و شهرستان‌ها در نقاط مختلف کشور است تا مردم بتوانند از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در استان به صورت آنلاین و به روز مطلع شوند.

رزم‌حسینی تاکید کرد: امیدوارم رابطه خوبی از این طریق با همشهریان برقرار کرده و از امروز همه کرمانیان خارج از استان و کشور از آخرین رویدادهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان مطلع خواهند شد.

استاندار کرمان در پایان خاطرنشان کرد: در این سایت از حوزه سیاست وعقاید شخصی افراد خبری نیست و این سایت فقط برای توسعه استان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *