سبك زندگي غربي امنيت خانواده‌ها را متزلزل مي كند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سيد محمدشريف حسيني كوهستاني در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه صدراي يزد اظهار داشت: يك مسلمان باید زندگی خود را بر اساس دستورات، راهنمايي‌ ها و ارشادهاي ائمه اطهار (ع) تنظيم كرده و رفتار و گفتار و عمل خود را بر پايه آن بنا كند نه اينكه در گفتار و كردار متفاوت عمل كند.

مديركل تبليغات اسلامي استان يزد در بخش ديگري از سخنان خود خاطرنشان کرد: زندگی و اعتقادات ما باید مطابق و هماهنگ با زندگی معصومین (ع) باشد و در زيارت عاشورا، فرازهايي وجود دارد كه مربوط به زندگی ما شيعيان است.

حسيني كوهستاني ادامه داد: امروز یکی از مباحث مهم که در زندگی ما وجود دارد، سبك زندگي است و براي انتخاب صحيح سبك زندگي بايد زندگي معصومين و سيره عملي آنها را بشناسيم.

مديركل تبليغات اسلامي استان يزد عنوان كرد: امروز غربي‌ها با فرهنگ‌سازي از طریق ماهواره‌ها و شبکه‌ها در دنیا تلاش می‌کنند تا مثل آنها زندگی کنیم اما روش و سبك زندگي آنها متناسب با سبك زندگي اسلامي و مناسب براي يك مسلمان نيست.

وي تصريح كرد: سبک زندگی ما را عاشورای امام حسین (ع) مشخص کرده و براي اينكه بتوانيم زندگی اهل بیت (ع) را به درستي سرمشق خود قرار دهيم، بايد در راستاي شناخت اين بزرگواران و زندگي آنها قدم برداريم.

حسيني كوهستاني عنوان كرد: زنان ما بايد زندگي حضرت زهرا (س) و حضرت سکینه (ع) را سرمشق خود قرار دهند به ويژه اينكه در زمينه حجاب، اين بزرگان را الگو قرار دهند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*