یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۸:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سيد محمدشريف حسيني كوهستاني در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه صدراي يزد اظهار داشت: يك مسلمان باید…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سيد محمدشريف حسيني كوهستاني در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه صدراي يزد اظهار داشت: يك مسلمان باید زندگی خود را بر اساس دستورات، راهنمايي‌ ها و ارشادهاي ائمه اطهار (ع) تنظيم كرده و رفتار و گفتار و عمل خود را بر پايه آن بنا كند نه اينكه در گفتار و كردار متفاوت عمل كند.

مديركل تبليغات اسلامي استان يزد در بخش ديگري از سخنان خود خاطرنشان کرد: زندگی و اعتقادات ما باید مطابق و هماهنگ با زندگی معصومین (ع) باشد و در زيارت عاشورا، فرازهايي وجود دارد كه مربوط به زندگی ما شيعيان است.

حسيني كوهستاني ادامه داد: امروز یکی از مباحث مهم که در زندگی ما وجود دارد، سبك زندگي است و براي انتخاب صحيح سبك زندگي بايد زندگي معصومين و سيره عملي آنها را بشناسيم.

مديركل تبليغات اسلامي استان يزد عنوان كرد: امروز غربي‌ها با فرهنگ‌سازي از طریق ماهواره‌ها و شبکه‌ها در دنیا تلاش می‌کنند تا مثل آنها زندگی کنیم اما روش و سبك زندگي آنها متناسب با سبك زندگي اسلامي و مناسب براي يك مسلمان نيست.

وي تصريح كرد: سبک زندگی ما را عاشورای امام حسین (ع) مشخص کرده و براي اينكه بتوانيم زندگی اهل بیت (ع) را به درستي سرمشق خود قرار دهيم، بايد در راستاي شناخت اين بزرگواران و زندگي آنها قدم برداريم.

حسيني كوهستاني عنوان كرد: زنان ما بايد زندگي حضرت زهرا (س) و حضرت سکینه (ع) را سرمشق خود قرار دهند به ويژه اينكه در زمينه حجاب، اين بزرگان را الگو قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *