چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۰

ˈاقبال محمدیانˈ عصرسه شنبه در نشست هم اندیشی یکی از نمایندگان مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی با برخی…

ˈاقبال محمدیانˈ عصرسه شنبه در نشست هم اندیشی یکی از نمایندگان مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی با برخی مدیران دستگاه های اجرایی اهواز افزود: در این چارچوب حمایت های دولتی هم باید به عنوان تکمیل کننده باشد.

وی گفت: استان خوزستان در زمینه اشتغالزایی نیازمند نگاهی ویژه بوده و موضوع بانک ها و تامین تسهیلات بانکی در این چارچوب باید در دستور کار قرار گیرد.

محمدیان افزود: اشتغال مهمترین دغدغه مدیران و جامعه امروز است لذا با وجود کارهای بزرگی که در خوزستان بعد از انقلاب انجام شد و عقب ماندگی هایی که از دوران جنگ تحمیلی به این استان تحمیل شد باید پذیرفت که خوزستان خاص بوده و بزرگترین گردش مالی در این استان صورت می گیرد.

محمدیان گفت: پارسال 297میلیارد ریال سهم خوزستان از محل تسهیلات مشاغل خانگی بود که تنها یک درصد آن جذب شد و این برای استان مناسب نیست.

وی افزود: بدتر این که از مجموع سه هزار و 200میلیارد ریال اعتبار در اختیار بانک های خوزستان میزان جذب در سال گذشته صفر بود.

محمدیان تاکید کرد: موضوع بانک ها موضوعی جدی است که باید به آن توجهی اساسی کرد.

645/538

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *