یکشنبه، ۰۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۳

‌مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک به سخت‌ترین مأموریت‌های آتش‌نشانان اشاره کرد و گفت: بیرون کشیدن اجسادی که در اثر سانحه تصادف جان…

‌مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک به سخت‌ترین مأموریت‌های آتش‌نشانان اشاره کرد و گفت: بیرون کشیدن اجسادی که در اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داده‌اند، سخت‌ترین مأموریت برای مأموران آتش‌نشانی است.

عبدالله اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه مرکزی، از اطفای 719 مورد حریق توسط مأموران آتش‌نشانی این شهر خبر داد و گفت: این آمار متعلق به آتش‌سوزی در فضا‌های سبز، اماکن مسکونی، تجاری و صنعتی است.

وی به خسارت‌های ناشی از حریق در چهار ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: این حوادث منجر به مجروح شدن چهار نفر شده است.

اسماعیلی بیان کرد: 410 مورد از مأموریت‌ها مربوط به حوادث ناشی از سقوط، حبس، تصادف و ریزش آوار بوده که متأسفانه طی این حوادث شاهد فوت 13 نفر و مجروح شدن 88 نفر بوده‌ایم.

مدیرعامل این سازمان به حوادث اخیر در استان اشاره کرد و گفت: تصادف دو دستگاه خاور و ایسوزو در جاده فرودگاه شهر اراک که منجر به فوت راننده و سرنشین خاور شد و دومین مورد مربوط به آتش‌سوزی یک باب مغازه در میدان شهداست که این حادثه خوشبختانه خسارت جانی در برنداشت.

اسماعیلی بیان کرد: هشت ایستگاه فعال با 192 نفر نیروی ستادی و عملیاتی در محدوده شهر اراک مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: ایستگاه شماره 9 این سازمان در شهرک الغدیر به زودی افتتاح خواهد شد.

وی در پایان افزود: علاوه براین هشت ایستگاه، دو ایستگاه نیز در سنجان و کرهرود فعال است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *