پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه و با حضور رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي و شماري از مديران استان و…

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه و با حضور رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي و شماري از مديران استان و همچنين شهرستان مريوان مراسم افتتاح شبكه سراسري نسيم در مريوان آغاز شد.

در ابتداي اين مراسم استاندار كردستان در سخناني از متوليان برگزاري اين برنامه تقدير كرد و گفت: انتظار مي رود كه افتتاح اين شبكه سراسري پيام آور نشاط و شادابي براي مردم باشد.

در ادامه گروه دف نوازي چهل دف به اجراي برنامه پرداختند و سپس رئيس رسانه ملي در سخنراني كوتاه عنوان كرد: شبكه نسيم اولين شبكه سراسري و ملي است كه در استاني به غير از تهران افتتاح مي شود.

عزت الله ضرغامي بيان كرد: امروز استان فرهنگي كردستان و شهر عزيز مريوان ميزبان افتتاح اين شبكه سراسري است و چه اتفاقي بهتر از اين افتتاح كه به ميزباني مرم مريوان برگزار مي شود.

وي گفت: بهترين تعبيرها در مورد مريوان را مقام معظم رهبري داشته است و امروز ما خوشحاليم كه در اين مكان زيبا به محضر شهدا نيز عرض ارادت مي كنيم.

رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران افزود: امروز در محضر شهداي بزرگ كردستان و ساير استان هاي كشور هستيم كه با خون خود امنيت و آرامش را براي ما به ارمغان آوردند.

در ادامه اين مراسم گروه موسيقي اركستر فلارمونيك كردستان به رهبري مهدي احمدي و به خوانندگي هوشنگ شگرف برنامه اجرا كردند و قرار است در ادامه نيز برنامه هاي سرگرمي در محل برگزاري اين مراسم برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.