جمعه، ۱۸ مهر ۹۳ - ۱۱:۳۶

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: سدها و شبکه‌های پایاب اراضی استان کردستان برای تکمیل و بهره‌برداری به 1000 میلیارد تومان اعتبار نیاز…

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: سدها و شبکه‌های پایاب اراضی استان کردستان برای تکمیل و بهره‌برداری به 1000 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند.

مهندس «اقبال شانظری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کردستان، با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌ها و طرح‌های اجرایی سدسازی و شبکه‌های پایاب سدهای استان، رقم مورد نیاز را 1000 میلیارد تومان برشمرد.

وی افزود: شرکت تاکنون بابت اجرای پروژه‌ها و طرح‌های سدسازی و شبکه‌ها، مبلغ 52 میلیارد تومان به مشاوران و پیمانکاران و تولیدکنندگان لوله‌های خط انتقال آب بدهکار است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، خواست با توجه به اینکه فصل کاری در استان محدود است و سرما در نیمه‌ی دوم سال مانع از پیشرفت کار می‌شود، اعتبار پروژه‌های شرکت حتی‌المقدور در اوائل شش ماهه‌ی نخست سال ابلاغ شود.

شانظری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در استان کردستان هفت سد و 12 شبکه‌ی پایاب اراضی با کارفرمایی شرکت آب منطقه‌ای کردستان در دست احداث است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.