یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۳۵

به گزارش شنبه شب ایرنا وهمزمان با سالروز شهادت امیرمومنان علی (ع) در محل دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران (دافوس)…

به گزارش شنبه شب ایرنا وهمزمان با سالروز شهادت امیرمومنان علی (ع) در محل دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران (دافوس) افزود: امروز دربرخی کشورهای هم مرز ما ناامنی ودرگیری های فراوان بیداد می کند اما به برکت خون شهدا، ایران با اقتدار در برابر امریکا ایستاده وبر خواسته هایش استوار است.

وی در نخستین یادواره ˈشهید امیر سرلشکر پرویز خوشروˈ نخستین فرمانده مخابرات قرارگاه کربلا، با اشاره به اینکه روزگاری امریکا به عنوان ابرقدرت معرفی می شد، بیان کرد: از بین رفتن ابهت امریکا در جهان به برکت خون شهدایی چون شهید خوشرو است و اگر شهدا نبودند این عظمت برای ایران حاصل نمی شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد خون شهدا در رگ های اجتماع جاری است و به برکت همین جانفشانی های شهدایی چون شهید خوشرو است که دفاع مقدس شکل گرفت.

شهید امیرسرلشکر خوشرو سی سال قبل درجریان دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل شد و نخستین یادواره این شهید با حضور امیر پوردستان وجمعی ازخانواده های شهدای ارتش جمهوری اسلامی و فرماندهان این نیرو برگزار شد.

**/1436/1457/1859

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.