جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۴:۵۹

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ بازیکن 24 ساله اسپانیایی که در جریان فینالهای کنفرانس غرب NBA آسیب دید و در ابتدا صحبت…

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ بازیکن 24 ساله اسپانیایی که در جریان فینالهای کنفرانس غرب NBA آسیب دید و در ابتدا صحبت از بیرون ماندن وی تا پایان فصل مطرح بود بعد از غیبت در دو بازی به فینال بازگشت و به دو برد پیاپی تیمش کمک فراوانی کرد. هر چند در نهایت سری فینال را به سن آنتونیو واگذار کرد.

ایباکا که در تیم دفاعی سال NBA هم حضور دارد اولین کنفرانس خبری بعد از اتمام فصل خود را برگزار کرد و از علاقه اش به حضور در جام جهانی 2014 اسپانیا خبر داد.

ایباکا در مورد بازگشت از مصدومیت گفت: همانطور که گفته بودم این یک معجزه بود. امروز با پزشک تیم صحبت کردم که به من گفت احتمال نیاز به جراحی ساق پا بسیار پایین است در حالی که پیش از این قرار بر انجام جراحی بود.

ملی پوش بسکتبال اسپانیا در مورد جام جهانی که از 8 شهریور در کشورش آغاز می شود تاکید کرد: مطمئنم که تا آن زمان شرایط بهتری پیدا می کنم. امیدوارم در جام جهانی برای اسپانیا بازی کنم اما باید شرایط پای مصدومم را هم در چند هفته آینده بسنجم.

ایباکا در قهرمانی 2011 اروپا و نایب قهرمانی المپیک 2012 عضو تیم ملی اسپانیا بود.

اسپانیا در جام جهانی 2014 با ایران، فرانسه، برزیل، صربستان و مصر هم گروه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.