سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۰۴:۳۵

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌شود روزنامه همشهری از زیر مجموعه شهرداری خارج و در اختیار شورای شهر…

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌شود روزنامه همشهری از زیر مجموعه شهرداری خارج و در اختیار شورای شهر قرار گیرد.

به گزارش فارس، محسن سرخو در ادامه شصت و نهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به وقوع طوفان در روز گذشته در تهران اظهار داشت: ابتدا باید از سازمان آتش‌نشانی بخاطر اقدامات روز گذشته و نجات شهروندان تقدیر کنیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود به موسسه همشهری و روزنامه همشهری انتقاد و تذکر داد که متأسفانه این روزنامه نتوانسته است انتظارات را برآورده کند و بجای اینکه یک روزنامه وزین و قوی تبدیل شود به یک بول‌تن شهرداری درآمده است.

سرخو با انتقاد از مطالب روزنامه همشهری گفت: مطالبی را خلاف‌واقع نسبت به شورا و مصوبات آن درج می‌کنم و با عبارتهایی این مصوبات را زیر سئوال می‌برند.

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران پیشنهاد داد که موسسه همشهری از زیر مجموعه شهرداری خارج و به شورای شهر منتقل شود.

عضو شورای شهر تهران در ادامه در خصوص گرمخانه‌های ایجاد شده در محلات شهر تهران گفت:  این یکی از اقدامات موثر شهرداری بوده به طوریکه امنیت آن به نیروی انتظامی بر می‌گردد و شهرداری هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.