دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سپاه؛ سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» در ارزیابی مذاکرات سه روزه وین 4 و فرجام آن…

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سپاه؛ سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» در ارزیابی مذاکرات سه روزه وین 4 و فرجام آن اظهار داشت: آمریکا با علم به این مسأله که تجهیزات نظامی و دفاعی خطوط قرمزغیر قابل عبور برای ایران محسوب می شود با هدف فشار بر تیم مذاکره کننده ایرانی در صدد باج خواهی و امتیازگیری بیشتر در موضوع هسته ای است.

وی با بیان اینکه قدرت و توانمندی، در داخل تعریف می شود و بیگانگان شرور مثل آمریکایی ها وصهیونیست ها که به چیزی جز تضعیف و نابودی کشور، نمی اندیشند، آرزو به گور خواهند شد افزود: آمریکا در موضوع انرژی هسته ای و تحریم های ایران بر اساس یک توهّم استراتژیک، دچار خطای راهبردی شده است و تصور می کند قادر است جمهوری اسلامی ایران را دچار تغییر رفتار کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: ما اجازه عبور آمریکایی ها و دیگران را از خط قرمز خود نمی دهیم و اگر لازم باشد با آنان برخورد خواهیم کرد.

سردار جزایری در ادامه با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی مقتدر است و راههای برون رفت از چالش آفرینی ها را به خوبی می داند خاطر نشان کرد: برخی واقعیات جهان امروز حاکی از آغاز تحولات اساسی در جهان و منطقه، بر هم خوردن آرامش ظاهری جبهه استکبار و قدرت های سنتی حاکم بر دنیا، شکست در عرصه اخلاقی و پایمال شدن انسانیت و پدیدار شدن هویت اصلی تمدن غربی مبتنی بر اومانیسم، فرو ریختن پایه های علمی و هویتی تمدن غرب، بالندگی اسلامی و ایستادگی ملت بزرگ ایران می باشد.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: آمریکا با مشکلات زیادی در داخل و در منطقه و سایر نقاط جهان مواجه است، گوشه هایی از شکست های بزرگ آمریکا در عراق، سوریه، افغانستان پیش روی جامعه جهانی است.

سردار جزایری با بیان اینکه حاکمان آمریکایی برای دور زدن این شسکت ها در تلاش هستند خود را در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران موفق نشان دهند گفت: تهران اجازه تضعیف منافعش را نمی دهد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به تحولات میدانی در جنگ تروریست ها علیه دولت و ملت سوریه بیان داشت: آمریکا به همراه هم پیمانان اروپایی و عرب خود، هر چه توانست در سوریه انجام داد تا این ملت را از آن خود کند و همچون هیولایی این کشور را ببلعد و لذا بزرگ ترین جنگ تروریستی در قرون اخیر را درمنطقه رقم زد.

سردار جزایری با بیان اینکه آمریکایی ها برغم اجرای سناریوهای مختلف نتوانست به اهداف شیطانی خود در سوریه دست یابد تاکید کرد: شکی نیست که پیروز نهایی این جنگ دهشتناک سرانجام دولت و ملت سوریه خواهند بود.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رمز پیروزی در برابر مرکز شرارت جهانی، یعنی آمریکا، ایستادگی و مقاومت است.

اجتمام(1)**7029

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *