شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۲

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ دوم ˈحاجی محمد مهدیان نسبˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: سه تیم ویژه برای برخورد با افراد…

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ دوم ˈحاجی محمد مهدیان نسبˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: سه تیم ویژه برای برخورد با افراد روزه خوار در شهرستان همدان تشکیل و راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: تیم های ویژه برخورد با روزه خواری در تمامی شهرستان ها نیز تشکیل شده و ماموران فعال در این تیم ها با حضور در پارک ها، بوستان ها و تفرجگاه ها با افراد روزه خوار برخورد می کنند.

وی بیان کرد: تمامی رستوران ها و مراکز عرضه غذا که دارای مجوز فعالیت در ماه مبارک رمضان هستند ملزم به استتار کامل محل فعالیت بوده تا دیگر شهروندان روزه دار شاهد سرو غذا در داخل رستوران نباشند.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: پلیس در حوزه ایمنی و ترافیک برنامه هایی در حال اجرا دارد تا افراد روزه دار به راحتی کار خود را انجام داده و در موعد مقرر برنامه هایشان را بدون اتلاف وقت در گره های ترافیکی انجام دهند.

سردار مهدیان نسب اضافه کرد: در ایام شب قدر نیز برنامه ریزی شده تا علاوه بر تامین ایمنی ، برنامه هایی برای پیشگیری از سرقت منازل اجرایی شود.

وی بیان کرد: در راستای برخورد با مظاهر علنی فساد شش ایستگاه عفاف و حجاب در بوستان ها و تفرجگاه های همدان راه اندازی شده و ماموران مستقر در این محل علاوه بر اقدامات انتظامی کارهای فرهنگی و تبلیغی نیز انجام می دهند.

وی با تاکید بر اینکه بازار باید اسلامی باشد خاطر نشان کرد: پلیس در سه ماهه نخست امسال چندین مغازه را به علت فروش لباس های منتقش به تصاویر غیر اسلامی پلمپ کرده است.

وی کاهش پنج درصدی سرقت، افزایش هشت درصدی کشف کالای قاچاق، افزایش 136 درصدی برخورد با افراد شرور ،افزایش 124 درصدی توقیف خودروهای مزاحم ،افزایش 37 درصدی تذکر به افراد بدحجاب و کاهش 9 درصدی سوانح فوتی را از دیگر توفیقات پلیس در سه ماه نخست امسال دانست.

وی افزود: در حوزه مبارزه بی امان با معضل مواد مخدر با افزایش 386 درصدی کشفیات مواجه بوده ایم و در همین مدت زمان 29 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان همدان منهدم شده است.

یک هزارو و 200 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در همدان کشف شده است.

7525/576/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *