شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۵

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار ˈمحمدرضا نقدیˈ شامگاه جمعه در همایش ˈهمسنگرانˈ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در گلزار شهدای گمنام کاشان…

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار ˈمحمدرضا نقدیˈ شامگاه جمعه در همایش ˈهمسنگرانˈ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در گلزار شهدای گمنام کاشان اظهار داشت: با عنایت به خدا و با حماقت دشمن، جبهه های اسلام در غزه، مرزهای شمالی فلسطین و در سوریه وجود دارد و تا بیت المقدس هنوز راه باقی است و عملیات الی بیت المقدس شهیدان ˈمتوسلیانˈ و ˈصیاد شیرازیˈ باید به پایان برسد.

وی تاکید کرد: گرچه امروز جبهه و نبرد نظامی نیست، اما جوانان و نوجوانان باید عزم خود را در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جزم کنند.

سردار نقدی گفت: با وجود کمک های تسلیحاتی و مالی برخی کشورها از جمله آمریکا، شوروی سابق، فرانسه و کشورهای منطقه، رزمندگان اسلام با دلاورمردی، رشادت و از جان گذشتگی توانستند با توکل به خدا خرمشهر را آزاد کنند.

وی عملیات بیت المقدس را ˈیوم اللهˈ دانست و گفت: با آزادسازی خرمشهر، قدرت خداوند بوضوح و آشکار به جهانیان نشان داده شد.

سردار نقدی با اشاره به راه اندازی بیش از چهار هزار شبکه ماهواره ای با هجمه فرهنگی وسیع بر علیه مذهب و اعتقادات دینی مردم کشورمان گفت: 120 شبکه مختلف آن فارسی با لهجه های متفاوت ایرانی است.

وی یادآور شد: این شبکه های فساد اخلاقی، شبهه افکنی، اختلاف و جنگ بین مذاهب اسلامی برای شکست نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار داده اند.

نقدی با بیان اینکه شرق و غرب، سوسیالیست و لیبرالیسم شکست خورده اند، تصریح کرد: آمریکا امروز 17 هزار میلیارد دلار بدهی خارجی دارد و هر روز دو و نیم میلیارد دلار برآن افزوده می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم الگویی موفق از کشورمان با کانون خانواده مستحکم، با صمیمت و برادری، عدالت و برابری ایجاد کنیم، دنیای سر خورده از شرق و غرب راهی جز روی آوردن به اسلام ندارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر حفظ وحدت بین نیروها و انسجام و همبستگی با روحانیون افزود: دشمنان با سوء استفاده از اختلاف های داخلی به ما ضربه می زنند.

وی همچنین یادآور شد: کسانی که در دوران هشت سال دفاع مقدس ما را از تسلیحات نظامی صدام و حامیان او در جبهه ها می ترساندند، امروز نیز از تحریم و هجمه فرهنگی دشمن می هراسند.

بگفته وی، همانگونه که مردم ولایتمدار کشور با لبیک به ندای حضرت امام خمینی (ره) توانستند با کمترین امکانات از میهن اسلامی در دوران جنگ تحمیلی دفاع کنند، امروز نیز با صلابت و اطاعت از ولایت فقیه در جنگ نرم و هجمه فرهنگی دشمن پیروز خواهند شد.

نقدی با برشمردن برخی توانمندی ها و ظرفیت های میهن اسلامیمان و همچنین بیانات رهبرمعظم انقلاب، بر اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

562/545

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.