سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد قنبری ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران مهر اظهار داشت: میزان کشفیات مواد مخدر در استان لرستان…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد قنبری ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران مهر اظهار داشت: میزان کشفیات مواد مخدر در استان لرستان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 79 درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اقدامات موثر نیروی انتظامی لرستان در رابطه با برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر عنوان کرد: سیاست اصلی نیروی انتظامی در لرستان جلوگیری از فعالیت باندهای بزرگ مواد مخدر در استان است.

فرمانده انتظامی استان لرستان همچنین با اشاره به فعالیتهای این ارگان در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در لرستان بیان داشت: در این راستا طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر به صورت هفتگی از سوی نیروی انتظامی لرستان در دستور کار قرار گرفته شده است.

سردار قنبری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از کاهش تلفات فوتی در تصادفات درون شهری استان خبر داد و تصریح کرد: میزان فوتی ها در تصادفات درون شهری طی سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد کاهش یافته است.

وی یادآور شد: همچنین در تصادفات جاده ای نیز طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 درصد کاهش فوتی داشته ایم.

فرمانده انتظامی لرستان همچنین به وضعیت سرقت‌ها در لرستان اشاره کرد و گفت: با اقدامات پلیس در سطح استان میزان سرقتها طی سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز 34 درصد کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *