چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۲

فرماندهی انتظامی شهرستان گرمسار از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار گرمسار پیش از عملی‌کردن نقشه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی خبر…

فرماندهی انتظامی شهرستان گرمسار از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار گرمسار پیش از عملی‌کردن نقشه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سمنان، براساس اعلام معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی سمنان، سرهنگ سیدعلی اکبر میری فرمانده انتظامی گرمسار با اشاره به دستگیری این فرد سابقه‌دار اظهارکرد: این فرد مجموعه‌ای از جرایم مختلف و تجربه 10 سال حبس و تبعید را در سوابق خود دارد.

میری با بیان اینکه ماموران پلیس از نقشه فرد سابقه‌دار برای سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرهای شمالی مطلع شدند به اقدامات اطلاعاتی و گشت‌های نامحسوس پلیس و شناسایی کامل مخفی‌گاه متهم اشاره و تصریح‌کرد: این متهم 29 ساله در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

میری ادامه‌داد: در این عملیات یک قبضه “وینچستر” شکاری غیرمجاز به همراه 12 عدد فشنگ نیز از این سارق سابقه‌دار کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با قدردانی از ماموران بخاطر سرعت عمل و اشراف کامل در این عملیات به عموم شهروندان توصیه کرد: در صورت اطلاع از فعالیت مشکوک این گونه افراد مراتب را بی‌درنگ به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *