سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۱۱:۳۰

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز مشارکت شهروندان را در حفظ و نگهداری از تجهیزات ایستگاه‌های مکانیزه در سطح شهر خواستار شد. محمد رستم‌منش در…

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز مشارکت شهروندان را در حفظ و نگهداری از تجهیزات ایستگاه‌های مکانیزه در سطح شهر خواستار شد.

محمد رستم‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، با تاکید بر لزوم مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری امکانات موجود در شهر، اظهار داشت: سرمایه‌هایی که در شهر وجود دارد متعلق به همه مردم است و شهرداری نهادی است که توسط مردم و با عوارضی که پرداخت می‌کنند، اداره و این هزینه‌ها نیز صرف عمران و آبادانی شهر می‌شود؛ ولی متاسفانه شاهد بودیم خسارت‌های بسیار سنگینی به این تجهیزات وارد شده است و این موضوع هم‌چنان ادامه داد.

وی افزود: شرایط آب و هوایی اهواز به گونه‌ای است که لازم است برای رفاه حال شهروندان ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوس در جای جای این شهر احداث شود، ولی هر از گاهی با مفقود شدن و سرقت کولر ایستگاه‌ها، کنتور برق و سایر تجهیزات مواجه می‌شویم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز اظهارکرد: این سرمایه‌ها متعلق به مردم است و اگر این اتفاقات ادامه پیدا کند، بی‌شک شهروندان از این مزیت در شهرشان محروم خواهند شد، لذا خواهشمندیم شهروندان عزیز در حفظ و نگهداری سرمایه‌های خود با شهرداری همکاری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.