جمعه، ۱۵ اسفند ۹۳ - ۰۵:۳۸

به گزارش میهن پست – دشمنان تا بن دندان مسلح نظام اسلامی قادر به مقابله با ملت ایران نبوده و در هشت سال…

به گزارش میهن پست – دشمنان تا بن دندان مسلح نظام اسلامی قادر به مقابله با ملت ایران نبوده و در هشت سال دفاع مقدس دیدند که جنگ با ملت ایران ریشه‌های نظام اسلامی را مستحکم‌تر می‌سازد.


به نقل از مهر ، وی در ادامه به بحث پیرامون مسئله داعش پرداخت و یکی از اهداف این گروهک تروریستی را که ۱۵ سال پیش از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت، مقابله با توسعه بیداری اسلامی و صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به دیگر کشورها عنوان کرد.

سرلشکر جعفری عنوان کرد: دشمنان تا بن دندان مسلح نظام اسلامی قادر به مقابله با ملت ایران نبوده و در هشت سال دفاع مقدس دیدند که جنگ با ملت ایران ریشه‌های نظام اسلامی را مستحکم‌تر می‌سازد.

فرمانده کل سپاه پاسداران، یکی دیگر از اهداف تشکیل گروه داعش را جلوگیری از اتحاد ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان عنوان کرد و گفت: به لطف الهی باز هم نتیجه عکس داده و باعث شده این اتحاد قوی‌تر شود و نخستین کشور نامشروعی که از این وحدت و یکپارچگی هراسناک است، اسرائیل غاصب است.

وی بیان کرد: آمریکا و اسرائیل و هیچ کشوری جرأت نگاه چپ و تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران را ندارد و این، نتایج و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سرلشکر جعفری افزود: اسرائیل با در دست داشتن تمام تکنولوژی و پیشرفته‌ترین سلاح‌ها، هر چه تلاش می‌کند وارد مرزهای غزه و لبنان شود، نمی‌تواند، این چه قدرتی است که مجهزترین ارتش منطقه که هیچ محدودیتی ندارد را متوقف کرده است؟ چرا نمی‌توانند وارد غزه شوند؟

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: بدون شک در پاسخ باید گفت؛ درسی که مردم غزه از جنگ هشت ساله ما گرفته‌اند و البته خواست و کمک‌های فکری، آموزشی، تسلیحاتی و مادی جمهوری اسلامی ایران به آنها باعث شده است که در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروزه تمام خاک فلسطین اشغالی در برد موشک‌های حزب‌الله و مردم غزه است که این امر به معنای سقوط اسرائیل بوده و رژیم صهیونیستی خود از این مسئله آگاهی داشته و تلاش می‌کند که از این تهدید رهایی یابد اما به قوه الهی قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن اشاره به برخی مشکلات داخلی و گوشه‌ای از تحلیل‌های افرادی که راه استقامت و راه نظام را قبول ندارند گفت: بعضی‌ها ادعای انقلابی و یار امام بودن کرده اما متاسفانه توقف انقلاب اسلامی ایران را دنبال می‌کنند و خودشان را هم انقلابی می‌دانند.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: این‌ها مشکلات سیاسی ما است و همیشه چه در صدر اسلام و چه در دوران حضرت علی(ع) بوده است و طرفداری از حق و فهمیدن حق و پای حق ایستادن، کار هر ملتی نیست و این کار بزرگ را ملت ایران انجام داده و پای آن ایستاده است.

بنا به این گزارش، در حاشیه این همایش نمایشگاه عکسی از رزمندگان رامهرمز در هشت سال دفاع مقدس برقرار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *