سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۳

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 575 هزار میلیارد تومان سرمایه سرگردان در کشور باعث سرطان اقتصادی…

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 575 هزار میلیارد تومان سرمایه سرگردان در کشور باعث سرطان اقتصادی می‌شود و برای پیشگیری از این غده سرطانی باید این سرمایه سرگردان جذب و تزریق تولید و حوزه اشتغال شود.

محمد اسماعیل‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: در همه حوزه‌ها مدیریت جهادی باید اعمال شود تا اقدامات انجام شده نتایجی را به دنبال داشته باشد.

اسماعیل‌نیا اظهار کرد: در حوزه اقتصاد کشور ضعف داریم و باید مدیران قوی پای کار بیایند تا قفل اقتصادی در کشور بشکند.

وی اظهارداشت: متاسفانه عده‌ای مشکلات اقتصادی را ناشی از تحریم‌ها عنوان می‌کنند در صورتی که با داشتن مدیرانی شایسته سالار و دوری از هر گونه حاشیه‌سازی، دانایی و انصاف محور و مدیریت جهادی می‌توان در حوزه اقتصاد موفق عمل کرد.

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل آباد وضعیت اقتصادی کشور را نامطلوب عنوان کرد و گفت: تیم اقتصادی دولت باید قویتر عمل کند و با ارائه مدلهایی به افزایش تولید ناخالص ملی و صادرات کمک کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.