یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام غیبی شامگاه شنبه در آیین تجلیل از امدادگران طرح های نوروزی اردبیل تصریح کرد: هلال احمر نهادی داوطلب…

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام غیبی شامگاه شنبه در آیین تجلیل از امدادگران طرح های نوروزی اردبیل تصریح کرد: هلال احمر نهادی داوطلب مهر و مردم محور است.

وی با بیان اینکه بیش از 90 سال از آغاز به کار جمعیت هلال احمر سپری شده است، اضافه کرد: در این مدت هلال احمر جلب مشارکت مردمی را سر لوحه فعالیت خود ساخته است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سرلوحه اخلاقی امداد رسانی را ایثار و از خودگذشتگی برشمرد و افزود: امدادگران بهترین ساعات امر خود را جهت رفاه هم نوعان صرف می کنند.

غیبی تاکید کرد: هلال احمر در نظر دارد نهادی فعال، پویا و مردمی بوده و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا خدمات خود را ارائه دهد.

امداد رسانی به نیازمندان در کنار حادثه دیدگان

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از جمله اقدامات شاخص مجموعه خود را حضور در حوادث بحرانی عنوان کرد و افزود: جمعیت هلال احمر حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان است.

به گفته غیبی در کنار فعالیت های امدادی در حوادث هلال احمر در سال گذشته 18 هزار بسته غذایی را در بین اقشار مستمند توزیع کرد.

وی با یادآوری جمع آوری 800 میلیون ریال در قالب طرح های فرشتگان رحمت و همای رحمت اضافه کرد: این مبالغ برای خانواده های نیازمند هزینه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.