پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رضا نقیب زاده شامگاه چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجموعه گردشگری بین راهی سروستان تاکید کرد: زمانی…

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رضا نقیب زاده شامگاه چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجموعه گردشگری بین راهی سروستان تاکید کرد: زمانی که سرمایه گذار احساس کند مسئولان استان پیگیر کار او هستند به طور حتم سرمایه گذاری به طور کامل و درست انجام می شود.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاری در جامعه نباید با نگاه کسب درآمد توسط سرمایه گذار انجام شود بلکه این حرکت یک فعالیت است که به طور حتم برای جامعه و سرمایه گذار برد به همراه خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان فارس افزود: زمانی که به سرمایه گذار احترام بگذاریم بحث توسعه استان به خوبی شکل خواهد گرفت و پایه توسعه به درستی برداشته شده است.

نقیب زاده ادامه داد: همه مسئولان استان فارس از سرمایه گذاری درست حمایت می کنند و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

وی در خصوص وضعیت مجتمع های بین راهی استان فارس نیز گفت: 11 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در فارس واگذار شده که در سال گذشته یکی از آنها به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان فارس افزود: یک پروژه رفاهی و گردشگری بین راهی در سال جاری افتتاح می شود و 9 پروژه دیگر نیز در حال اجرا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *