جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۹

  آنتيگا، سرمربي تيم ملي لهستان در آستانه بازي با ايران در ليگ جهاني واليبال اظهار کرد:‌ با توجه به شرايطي که دو…

  آنتيگا، سرمربي تيم ملي لهستان در آستانه بازي با ايران در ليگ جهاني واليبال اظهار کرد:‌ با توجه به شرايطي که دو تيم دارند و براي صعود تنها به پيروزي نياز دارند، فکر مي‌کنم شاهد بازي‌هاي خوبي خواهيم بود. همه ما مي‌دانيم که ايران تيم خوبي است و خوب بازي مي‌کند. يک آزمايش واقعي در انتظار هر دو تيم لهستان و ايران است.

وي افزود: من از وضعيت ميزباني و حضور در ايران رضايت کامل دارم. هنوز مدت زيادي از حضور ما در ايران نگذشته است اما در اين مدت همه چيز خوب بوده است. متاسفانه تيم من در شرايطي به تهران آمده که ما سه مصدوم داشتيم. در طول اين مسابقات يکي از بازيکنانم از ناحيه دست دچار شکستگي شد و دو نفر ديگر هم مصدوم شدند. به هر حال ليگ جهاني تورنمنت بسيار مهمي است و ما تلاش مي‌کنيم تا در آن موفق باشيم و به جمع 6 تيم نهايي صعود کنيم.

آنتيگا در پاسخ به پرسش ايسنا درباره اين که هدفش در سال 2014 چيست، اظهار داشت: ليگ جهاني تورنمنت بسيار مهمي است، اما ما تلاش مي‌کنيم که خود را براي مسابقات قهرماني جهان در لهستان آماده کنيم. هدف ما موفقيت در مسابقات جهاني است که به ميزباني لهستان برگزار مي‌شود و تلاش مي‌کنيم در آنجا بهترين نتيجه را بگيريم اما همانطور که گفتم برنامه ما صعود به جمع 6 تيم برتر ليگ جهاني است.

سرمربي فرانسوي تيم لهستان در پاسخ به پرسشي درباره وضعيت تيمش در مسابقات ليگ جهاني گفت:‌ شرايط نسبت به زماني که من در تيم لهستان بازي مي‌کردم تغيير کرده، حالا جدول هر گروه ليگ جهاني تفاوت‌هايي دارد. نمي‌توانم درباره وضعيت فعلي تيم فرانسه حرفي بزنم، اما اميدوار هستم که اين تيم هم موفق باشد.

آنتيگا درباره نوسانات تيم لهستان در سال‌هاي اخير پس از قهرماني در ليگ جهاني 2011 و جام جهاني 2012 گفت:‌ من از سال 2014 هدايت لهستان را به عهده گرفتم، اميدوارم اين تغيير نتيجه خوبي داشته باشد. يک قاعده کلي وجود دارد و آن هم اين که تغييرات زيادي در مسابقات جهاني واليبال به وجود آمده و تيم‌هاي خوبي به واليبال جهان معرفي شده‌اند. شايد بيشتر نوسان تيم‌ها به همين دليل باشد و دست کم از اين زاويه به نتايج مختلف نگاه مي‌کنم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.