یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۷

تيم ملي اروگوئه که در جام جهاني آفريقاي جنوبي توانسته بود رتبه چهارم را به دست بياورد با شکست 2 بر صفر برابر…

تيم ملي اروگوئه که در جام جهاني آفريقاي جنوبي توانسته بود رتبه چهارم را به دست بياورد با شکست 2 بر صفر برابر کلمبيا از اين رقابت‌ها کنار رفت تا نشان دهد بدون سوارس حرف خاصي براي گفتن ندارد. اسکار تابارس سرمربي اروگوئه پس از شکست برابر کلمبيا گفت: کلمبيا تيم بسيار خوبي است. مي‌دانستم که اين تيم چقدر کار با توپ خوبي دارد. علاوه بر آن بازيکنان اين تيم نيز توانايي‌هاي بسيار بالايي دارند. آن‌ها واقعا تيم باکيفيت و خوبي هستند. من اين پيروزي را به آن‌ها تبريک مي‌گويم. در طول مسابقه کلمبيا برتر از ما بود و صعود به مرحله بعد کاملا حق آن‌ها بود.

سرمربي تيم ملي اروگوئه در ادامه گفت: گل اولي که کلمبيا به ثمر رساند، جريان بازي را عوض کرد. اين گل روي مهارت فردي يک بازيکن به دست آمد که به تنهايي توانست با خلاقيت خود اين گل را به ثمر برساند و جريان بازي را عوض کند. قطعا گل جيمز رودريگز بهترين گل جام تاکنون بوده است . در نيمه دوم سعي کردم آرامش را به تيمم برگردانم و پس از آنکه دروازه‌مان براي بار دوم باز شد، فوتبال ريسکي را به نمايش گذاشتيم. بايد از دروازه‌بان‌مان تشکر کنم که مانع از به ثمر رسيدن گل‌هاي بيشتر کلمبيا شد.

تابارس ادامه داد: بايد اين شکست را قبول کنيم و به کلمبيا تبريک بگوييم. دوست دارم آن‌ها به عنوان نماينده آمريکاي جنوبي در ادامه مسابقه‌ها موفق باشند.

تابارس در پاسخ به سوال خبرنگاري که از روند آمادگي اين تيم قبل از جام جهاني سوال کرده بود گفت: همان طور براي جام جهاني برزيل آماده شديم که براي جام جهاني آفريقاي جنوبي آماده شده بوديم. تجربه خوبي داشتيم و توانسته بوديم موقعيت‌هاي سختي را پشت سر بگذاريم. امروز برابر تيم کوچکي شکست نخورديم. ما برابر تيم کلمبيا شکست خورديم که کيفيت بسيار بالايي دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.