جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۲

الجزاير موفق شد با تساوي يک بر يک برابر روسيه صعودي دراماتيک به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني داشته باشد. وحيد هليلهودزيچ…

الجزاير موفق شد با تساوي يک بر يک برابر روسيه صعودي دراماتيک به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني داشته باشد. وحيد هليلهودزيچ سرمربي الجزاير پس از صعود تاريخي اين تيم به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني گفت: احساس غرور مي‌کنم. يک بازي تاريخي را انجام داديم که مدت‌ها در ذهن مردم الجزاير خواهد ماند. کاملا شايسته صعود به مرحله بعد بوديم. خيلي خيلي خوشحالم و به اين بازيکنان افتخار مي‌کنم. در طول سه سال گذشته پيشرفت بسيار خوبي داشتيم و اين پاداشي است براي سخت‌کوشي ما در سال‌هاي قبل. تمام جهان عرب ما را حمايت کردند. من حمايت تمام آن‌ها را حس کردم و اين حمايت بي‌نظير و فوق‌العاده بود.

سرمربي الجزاير در ادامه گفت: تماشاگراني که براي حمايت از ما به ورزشگاه آمده بودند با شور و شوق خاصي ما را تشويق کردند و من از همه آن‌ها تشکر مي‌کنم اما بيش از هر چيز ديگري از بازيکنانم تشکر مي‌کنم که يک بازي بسيار خوب و حساب‌ شده برابر تيم قدرتمند روسيه از خودشان نشان دادند. اکنون همه درباره جام جهاني 82 صحبت مي‌کنند که الجزاير موفق شد آلمان را شکست دهد اما 32 سال پيش زمان بسيار زيادي است. نمي‌دانم که مي‌توانيم اين نتيجه را تکرار کنيم يا خير.

الجزاير در مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني بايد برابر آلمان به ميدان برود. آخرين ديدار دو تيم در اين رقابت‌ها به سال 1982 برمي‌گردد جايي که الجزاير در جام جهاني اسپانيا موفق شد آلمان را شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.