چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۰

مکزيک در دومين ديدار خود در جام جهاني برابر برزيل قرار گرفت که اين ديدار در پايان با درخشش دروازه‌بان مکزيک با تساوي…

مکزيک در دومين ديدار خود در جام جهاني برابر برزيل قرار گرفت که اين ديدار در پايان با درخشش دروازه‌بان مکزيک با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

ميگل هررا سرمربي مکزيک پس از تساوي تيمش برابر برزيل گفت: بازي خوبي برابر تيم بزرگي چون برزيل انجام داديم. آن‌ها تماشاگران زيادي در ورزشگاه داشتند که جو را به سود آن‌ها کرده بود. برزيل بازيکنان بزرگي دارد که هر لحظه مي‌تواند خطرساز شود اما ما نشان داديم که تيم کوچکي نيستيم و براي انجام بازي‌هاي زيبا به برزيل آمده‌ايم. من از عملکرد بازيکنانم راضي هستم.

با تساوي برزيل و مکزيک هر دو تيم چهار امتيازي شدند تا صرف نظر از نتيجه بازي کرواسي و کامرون در رده‌هاي اول و دوم گروه خود قرار گيرند.

سرمربي مکزيک در ادامه گفت: ‌بازي پرنوساني را در بازي با برزيل شاهد بوديم. مي‌توانم بگويم که اين يک جنگ واقعي بود. هر 11 بازيکن ما برابر 11 بازيکن آن‌ها جنگيد تا اين نتيجه به دست آيد.

اوچوآ دروازه‌بان مکزيک با واکنش‌هاي خوبي که در اين ديدار داشت توانست به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شود. سرمربي مکزيک با تمجيد از دروازه‌بان خود گفت: اوچوآ در اين ديدار سه واکنش بسيار خوب داشت که باعث شد اين نتيجه حفظ شود. واکنش‌هاي او باعث شد تا انگيزه تيم ما نيز در ادامه مسابقه بالا برود.

مکزيک در ديدار آخر خود در مرحله گروهي جام جهاني بايد برابر کرواسي به ميدان برود که مي‌تواند ديداري حساس و تعيين کننده براي صعود يکي از دو تيم باشد.

اوچوآ دروازه‌بان مکزيک نيز پس از پايان اين مسابقهع گفت: اين بازي بهترين بازي من در تاريخ جام‌هاي جهاني بود. خدا را شکر مي‌کنم که توانستم عملکرد خوبي در اين ديدار داشته باشم. از هم‌تيمي‌هايم و خانواده‌ام که مثل من تلاش کردند تشکر مي‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.