یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۱

نايمخن با درخشش مهاجم ايراني خود در هفته‌ پاياني ليگ هلند موفق شد، آژاکس را با تساوي دو بر دو متوقف کند تا…

نايمخن با درخشش مهاجم ايراني خود در هفته‌ پاياني ليگ هلند موفق شد، آژاکس را با تساوي دو بر دو متوقف کند تا ياران جهانبخش با نجات از سقوط به دسته پايين‌تر به ديدار پلي‌آف برسد.

به نقل از ايسنا، آنتون يانسن، سرمربي نايمخن پس از نتيجه‌ با ارزش تيمش برابر آژاکس گفت: نتيجه‌ بسيار خوبي کسب کرديم. در دقايق پاياني مسابقه ضربان قلب من بسيار بالا رفته بود. دو بار از حريف عقب افتاديم اما در نهايت توانستيم به مسابقه باز گرديدم.

يانسن در ادامه با تمجيد از عليرضا جهانبخش گفت: عملکرد جهانبخش برابر آژاکس بي‌نظير بود. او در اين ديدار معجزه کرد. دو گل بي‌نظير جهانبخش مي‌تواند ما را در ليگ نگه دارد. از بازي او در اين ديدار کاملا راضي هستم. وقتي جهانبخش به ميدان آمد تيم ما در خط حمله کاملا عملکرد متفاوتي با نيمه نخست ارائه داد. از اين نتيجه‌ بسيار هيجان زده شدم. اميدوارم که در ديدار پلي‌آف نيز پيروز شويم تا در ليگ هلند باقي بمانيم.

همچنين رسانه‌هاي هلندي نيز پس از نمايش درخشان جهانبخش به تمجيد از بازيکن ايراني اين تيم پرداختند.

پايگاه اينترنتي “SPORT1” هلند با تمجيد از جهانبخش نوشت: دو گل عليرضا جهانبخش ليگ را براي نايمخن خريد. او که به عنوان بازيکن تعويضي به زمين مسابقه آمد توانست بازي را کاملا به نفع تيم خود تغيير دهد و نشان داد چرا در نيم فصل نخست به عنوان يکي از استعدادهاي برتر فوتبال هلند معرفي شد.

روزنامه‌ “تلگراف” هلند نيز با تمجيد از عليرضا جهانبخش نوشت: اين بازيکن ايراني نمايش بي‌نظيري برابر آژاکس از خود به نمايش گذاشت تا نايمخن به ماندن در ليگ هلند اميدوار شود. هر چند جهانبخش در اکثر بازي‌هاي تيمش به عنوان يار تعويضي به زمين مسابقه آمده اما هر بار توانسته عملکرد درخشاني از خود به نمايش بگذارد و گل‌هاي مهمي را به ثمر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.