شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۵

سرمربي تيم ملي فوتبال نيجريه که بايد دو روز ديگر شاگردانش را به مصاف تيم ملي ايران بفرستد در تازه‌ترين مصاحبه خود، اظهار…

سرمربي تيم ملي فوتبال نيجريه که بايد دو روز ديگر شاگردانش را به مصاف تيم ملي ايران بفرستد در تازه‌ترين مصاحبه خود، اظهار کرد: تقريبا در نقطه‌اي که مي‌خواستيم قرار داريم. اولين بازي به سرعت فرا مي‌رسد و بازيکنان هم همه چيز را آن طور که ما مي‌خواهيم پيش مي برند. زماني که بازي با ايران فرا برسد ما بايد آماده باشيم.

به نقل از ايسنا، کشي درباره نگراني‌هايي که بابت مشکل گلزني نيجريه وجود دارد، گفت: بله! من هم قبول دارم که در بازي‌هاي دوستانه در اين بخش مشکل داشتيم، اين چيزي است که ما بايد به شدت روي آن کار ‌کنيم. تمرين‌هاي زيادي براي گلزني انجام داده‌ايم و اميدوارم در بازي‌ها، بازيکنان آن طور که بايد عمل کنند.

سرمربي تيم ملي فوتبال نيجريه از بهبود مصدوميت بازيکنان آسيب ديده اين تيم خوشحال است: از اين که همه بازيکنانم آماده بازي با ايران هستند خوشحالم، اما از اين که اچي جيله به دليل مصدوميت ديگر در کنار ما نيست ناراحتم. او يکي از بهترين بازيکنان ما بود. با اين حال جوون به جاي او در ترکيب ما قرار گرفته و ساير بازيکنان هم به او کمک مي‌کنند که با تيم هماهنگ شود.

تيم ملي نيجريه امروز صبح (شنبه) هتل محل اقامت خود را به سمت “کوريتيبا” ترک کرد. ديدار تيم‌هاي ملي ايران و نيجريه ساعت 23:30 روز دوشنبه در “کوريتيبا” برگزار مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.