دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، میگل هررا سرمربی تیم فوتبال مکزیک بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل هلند و حذف از رقابتهای…

به گزارش خبرنگار مهر، میگل هررا سرمربی تیم فوتبال مکزیک بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل هلند و حذف از رقابتهای جام جهانی در کنفرانس خبری گفت: ما قربانی داوری بد شدیم. در هر 4 بازی که در جام جهانی انجام دادیم داوری افتضاح بود. در این بازی روبن 3 بار خودش را به زمین انداخت و در محوطه جریمه شیرجه رفت اما داور یک بار هم به او تذکر نداد. روبن باید به دلیل تلاش برای فریب داور از بازی اخراج می شد. اصلا چرا فیفا باید برای این بازی داوری از قاره اروپا که هم قاره هلند است انتخاب کند. آیا نمی شد یک داور آسیایی، آفریقای یا آمریکای جنوبی برای این بازی در نظر گرفت؟

هررا در ادامه افزود: بازیکنان من عملکرد بسیار خوبی داشتند. در اواخر بازی کمی عقب کشیدیم و این فرصت را به هلندی ها دادیم که روی دروازه ما موقعیت ایجاد کنند، آنها قبل از آن هیچ کاری نکرده بودند. این جام جهانی بود که در آن همه چیز به ضرر مکزیک بود. متاسفانه ما به آن چیزی که می خواستیم و شایسته آن بودیم نرسیدیم.

دیدار تیم های هلند و مکزیک در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل یکشنبه شب در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتالزا برگزار شد که در نهایت با پیروزی 2 بر یک هلند به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.