سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۴

فرماندار دورود از آغاز نشدن عملیات ساخت فاز 4 کارخانه سیمان شهرستان انتقاد کرد. ماشاءالله نعمتی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،…

فرماندار دورود از آغاز نشدن عملیات ساخت فاز 4 کارخانه سیمان شهرستان انتقاد کرد.

ماشاءالله نعمتی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، با اشاره به کلنگ‎زنی چندباره این پروژه در تاریخ 28 خرداد سال‎جاری و در سفر هیئت دولت به لرستان تصریح کرد: با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عملیات ساخت فاز 4 کارخانه سیمان دورود به زمین زده شد اما دیگر کار خاصی از طرف مجری پروژه صورت نگرفت.

وی افزود: همه اقدامات مورد نیاز از طرف مسئولان استانی اجرا شده است. سیمان فارس خوزستان مجری و سرمایه‎گذار این پروژه است اما نمی‎دانم چرا با وجود سپری شدن چند ماه، کار را شروع نمی‎کند. اقدامات مربوط به تخصیص تسهیلات، استعلامات و کارهای اداری انجام شده ولی سیمان فارس پا پیش نمی‎گذارد و مدیران آن پاسخگو نیستند.

فرماندار دورود خاطرنشان کرد: در مراسم کلنگ‎زنی، قرار شد بخشی از کارگران کارخانه فارسیت دورود که بیکار شده بودند در این فاز مشغول به‎کار شوند که در حال حاضر وضعیت این فاز نامعلوم است.

وی تأکید کرد: چون شهرستان دورود در منطقه سردسیر قرار دارد، باید هر چه سریع‎تر و قبل از شروع فصل سرما، تکلیف این پروژه مشخص شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *