شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، صولت مرتضوی ظهر شنبه در حاشیه مراسم راه اندازي فاز دوم كارخانه آسفالت شهيد مجيدي در جمع خبرنگاران اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، صولت مرتضوی ظهر شنبه در حاشیه مراسم راه اندازي فاز دوم كارخانه آسفالت شهيد مجيدي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امام جمعه در پاسخ به شبهه‌پراکني‌هاي برخي اشخاص كه برداشت نادرستی از صحبت‌هاي ايشان داشتند، مطالبي را مطرح كردند و پيشنهاد ايشان اين بود كه به جاي چراغاني‌هاي نيمه شعبان، قيمت بليت اتوبوس را كاهش دهيم.

وي با بیان اینکه هزينه‌هايي كه شهرداري براي اعياد شعبانيه مي‌كند، به تعبير ما اندك است افزود:  با اين هزينه‌ها نمي‌شود يارانه 200 ميليارد توماني را كه به اتوبوسراني پرداخت مي‌كنيم، جبران کنیم.

مرتضوي گفت: شهرداري در زمينه نيمه شعبان وظايف و رسالت‌هايي دارد و اين وظايف و رسالت‌ها را انجام مي‌دهيم و امام جمعه نيز با اين‌ها مخالف نيستند و حتما كمك مي‌كنند.

شهردار مشهد با یادآوری اینکه شهرداري به طور متوسط مبلغ 325 تومان بابت هر تراكنش اتوبوس، يارانه می پردازد؛ افزود: اين هزينه‌ها بر دوش شهرداري سنگيني کرده و شهرداري ناگزيرمی شود به كارهاي غير مطلوب از قبيل فضافروشي و فروش تراکم اقدام کند.

مرتضوي ادامه داد: من مسووليت افزايش قيمت بليت اتوبوس را مي‌پذيرم و به سوي مردم دست ياري دراز مي‌كنم تا شهرداري مشهد دیگر درآمد نامطلوب نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.