سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۹ - ۱۲:۰۳
سرویس عروسی خودرویی

سرویس عروسی خودرویی برای نخستین در کشور انگلستان راه اندازی شد. این سرویس به دلیل شیوع بیماری کرونا طرفداران زیادی نیز دارد. در…

سرویس عروسی خودرویی برای نخستین در کشور انگلستان راه اندازی شد. این سرویس به دلیل شیوع بیماری کرونا طرفداران زیادی نیز دارد. در ادامه با ما همراه شوید.

پنج زوج انگلیسی که به خاطر شیوع ویروس کرونا مجبور به عقب انداختن مراسم عروسی خود شده بودند، با راه اندازی اولین سرویس عروسی خودرویی انگلیس بالاخره با یکدیگر پیمان زناشویی بستند.

سرویس عروسی خودرویی

این سرویس عروسی خودرویی را یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به نام Free Now به راه انداخته است.این پنج زوج هفته ی گذشته با کمک این سرویس توانستند عروسی متفاوتی برای خود رقم بزنند.

هر پنج زوج در لندن، پایتخت انگلیس با یکدیگر ازدواج کردند و بعد از مراسم عقد، یک جشن آرام و مختصر گرفتند. دامادها با ماشین های سیاه به محل عروسی آورده شدند و عروس ها با ماشین های سفید رنگ.

ایده ی این سرویس از سنتی میان عشاق شهر لاس وگاس آمریکا گرفته شده که در آن زنان و مردان عاشقی که می خواهند با یکدیگر فرار و مخفیانه ازدواج کنند، با ماشین خود را به محل تعیین شده ای می رسانند تا در آنجا با حضور عاقد و دو شاهد به عقد یکدیگر درآیند.

در این سنت زوج ها اغلب در طول مراسم در ماشین خود می مانند و اوراق عقد برای امضا و ثبت از طریق پنجره ی ماشین رد و بدل می شود.

اما در مراسم های سرویس عروسی خودرویی انگلیس، عروس و دامادها در محل برگزاری عقد به یکدیگر پیوستند.

سرویس عروسی خودرویی

عروس و دامادهای انگلیسی با دو خودروی جداگانه که کنار هم حرکت می کردند خود را به محل مورد نظر رساندند و بعد از مراسم عقد از خود پذیرایی کردند.

ماشین های سرویس عروسی خودرویی با گل و روبان تزئین شده بودند.

مراسم عقد این زوج های انگلیسی نه تنها کاملاً حساب شده برگزار شدند، بله بسیار کوتاه هم بودند تا مطابق با دستورالعمل های تعیین شده از سوی دولت انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا باشند.

سرویس عروسی خودرویی

ماریوس زابروکی، مدیر کل شرکت Free Now انگلیس می گوید هدف از راه اندازی این سرویس آن بود که حالا که محدودیت های کرونایی بسیاری از زوج ها را مجبور به تغییر برنامه هایی کرده که برای عروسی خود داشتند، آن ها بتوانند عروسی جالب تر و مهیج تری داشته باشند.

زابروکی می گوید: «همه ی ما زوج هایی را می شناسیم که پا در هوا مانده اند چون مجبور شده اند به خاطر شیوع ویروس کرونا عروسی خود را عقب بیاندازند و می دانیم که چقدر عذاب می کشند.»

«و با توجه به اینکه محدودیت های کرونایی باعث شده مراسم های عروسی به اندازه ی قبل مهیج و مفرح نباشند، ما تصمیم گرفتیم که پیش قدم شویم و شرایطی فراهم کنیم که چند زوج خوش شانس بتوانند به شکل مفرح و متفاوتی با یکدیگر ازدواج کنند.»

سرویس عروسی خودرویی

سرویس عروسی خودرویی

در اواسط ماه اوت دولت انگلیس اعلام کرد مراسم های عروسی می توانند حداکثر ۳۰ مهمان داشته باشند اما به این شرط که غذا سر میز سرو شود و مراسم در مکانی برگزار شود که از لحاظ ویروس کرونا خطری ایجاد نکند. آوازخوانی در مراسم های عروسی هم ممنوع است.

دولت انگلیس این هفته محدودیت های جدیدی اعلام کرد. بر اساس محدودیت های جدید، تجمعات بیش از ۶ نفر در انگلیس ممنوع است که مراسم های عروسی و عزا و محل های کار و تیم های ورزشی از آن مستثنی هستند.

[highlight]منبع: dailymail[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.