پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مشهدی آقایی مدیر کل ورزش  و جوانان قزوین با صدور حکمی امیر رجبی را به عنوان سرپرست جدید…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مشهدی آقایی مدیر کل ورزش  و جوانان قزوین با صدور حکمی امیر رجبی را به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری برنای قزوین منصوب کرد.

مشهدی آقایی عصر چهارشنبه در مراسم معارفه امیر رجبی که در سازمان جوانان قزوین برگزار شد گفت: رسانه ها نقش مهم و انکارناپذیری در رشد بخش ورزش و ایجاد انگیزه برای ورزشکاران دارند از این رو فعالیت آنها موجب دلگرمی فعالان این بخش است.

وی افزود: خبرگزاری برنا متعلق به وزارت ورزش و جوانان است به همین دلیل باید مطالبات ورزشکاران و جوانان را دنبال کند.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین تصریح کرد: تغییرات اداره کل ورزش و جوانان قزوین بر اساس شایسته سالاری صورت می گیرد و از این پس نیز امیدواریم شاهد درخشش خبرگزاری برنا در بین جوانان قزوین باشیم.

امیر رجبی سرپرست جدید خبرگزاری برنا نیز در این مراسم گفت: سعی خواهیم کرد با حفظ اصول حرفه ای خبرنگاری، رعایت اخلاق رسانه ای و بالا بردن کیفیت محصولات خبری، بتوانیم به خوبی در خدمت جامعه ورزش و جوانان قزوین باشیم.

رجبی یادآورشد: پیروی از سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان، پرداختن به موضوعات مربوط به حوزه ورزش و نسل جوان و پوشش به هنگام رخدادهای خبری استان از اولویت های کاری ما در خبرگزاری برنا در قزوین خواهد بود.

امیر رجبی با داشتن 14 سال فعالیت رسانه ای، سرپرستی روزنامه خبر ورزشی قزوین، خبرگزاری موج و سردبیری هفته نامه محلی فروردین امروز را در سوابق خود دارد.

پیش از این امیر اسلامی صدر سرپرست خبرگزاری برنا در قزوین بود.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *